O NÁS

 

Príbehy o našich začiatkoch

 

Naša chovateľská stanica "de Chardé,Sk" vznikla v roku 2005. Je členom medzinárodnej organizácie chovateľov mačiek FIFe a Slovenského zväzu chovateľov.

                               

Špecializujeme sa na chov britských mačiek, výlučne s preukazom pôvodu /PP/, čo novým majiteľom mačiatok zaručí skutočnú príslušnosť mačiatka k britskému plemenu. Z farebných variet nám učarovalo veľmi atraktívne sfarbenie britiek - s odznakmi /colourpoint/. Mačičky s týmto sfarbením majú na rozdiel od plnofarebných britských mačiek nádherné modré oči a tým sa jednoducho nedá odolať!

Sme a plánujeme i zostať malou chovateľskou stanicou rodinného typu. Chceme, aby mali naše mačky a mačiatka dostatok priestoru a aby sme sa mohli všetkým  individuálne venovať. V našej chovateľskej stanici budú preto pôsobiť maximálne dve chovné mačky. 

GIC Alischa von Hunady, Benjamín a Doux bienaimé de Chardé žijú spolu s nami v byte a majú k dispozícii všetko, čo mačička potrebuje, aby bola šťastná a milovaná.

Našim cieľom je odchovávať zdravé, typovo krásne a spokojné mačiatka, ktoré sú od malička zvyknuté na ľudské dotyky, lásku a starostlivosť, ktorú prijímajú nie len od nás dospelých , ale aj od našich detí.

 

Prečítajte si o nás a našich začiatkoch:

Príbehy o našich začiatkoch