VÝSTAVY (SHOW)

CH Doux Bienaimé de Chardé,SK

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie
Tulln (A) 03.8.09 Mrs. Thea Friškovec (SI)  otvorená
V1  CAC  získaný titul CHAMPION
Mödling (A) 23.8.09 Mr. Alfred Wittich (CH) otvorená
V1  CAC
výber do nominácie
Mödling (A) 22.8.09 Mr. Dietmar Sagurski (A) otvorená V1 CAC
Bratislava (SK) 13.6.09 Mr. Dietmar Sagurski (A) 6-10 mesiacov  V1 výber do nominácie
Žilina (SK) 03.5.09 Mr. Johan Lamprecht (ZA) 6-10 mesiacov V1 nominácia do BIS
Győr (HU) 05.4.09 Mrs. Thea Friškovec (SI)  3-6 mesiacov

V1 nominácia do BIS

Bratislava (SK)

01.3.09

Mr. Ad de Bruijn (NL)

3-6 mesiacov

V1 nominácia do BIS

foto z výstav

 

GIC Alischa von Hunady, SK

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie
Bratislava 26.1.08 p. Ing. Bohumír Mahelka /CZ/ interšampiónov V1 CAGCIB  BIV  výber do nominácie,  získaný titul GRANDINTERCHAMPION   
Budapešť 15.12.07 Gianfranco Mantovani /IT/ interšampiónov V1 CAGCIB
Olomouc 2.12.07 Luigi Comorio /IT/ interšampiónov V1 CAGCIB výber do nominácie
Olomouc 1.12.07 Jitka Kytlerová /CZ/ interšampiónov V1 CAGCIB výber do nominácie
Bratislava 15.9.07 Laura Burani /IT/ interšampiónov V1 CAGCIB
Bratislava 16.9.06 Eric Reijers /CZ/ interšampiónov V1 CAGCIB
Nitra 27.11.05 p. Ing. Bohumír Mahelka /CZ/ šampiónov V1 CACIB BIV nominácia do BIS získaný titul INTERCHAMPION   
Nitra 26.11.05 p. MUDr. Marie Říhová /CZ/ šampiónov V1 CACIB BIV   výber do nominácie
Brno 29.10.05 p. Dietmar Sagurski /A/ šampiónov     V1 CACIB     výber do nominácie
Ostrava 16.10.05 p. Eva Wieland-Schilla otvorená          V1 CAC        získaný titul CHAMPION
Ostrava 15.10.05 p. Ing. Bohumír Mahelka /CZ/ otvorená V1 CAC
Bratislava  18.9.05 p. MVDr. Květoslava Mahelková /CZ/ otvorená V1 CAC
Valtice 25.6.05 p. MVDr. Květoslava Mahelková /CZ/ 6-10 mesiacov  V1 výber   do nominácie
Žilina 24.4.05 p. MUDr. Marie Říhová /CZ/ 3-6 mesiacov V2
Bratislava 26.2.05 Mrs. Lotte Borch /DK/ 3-6 mesiacov   V1 výber do nominácie

foto z výstav

 

Benjamín

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie

Bratislava

18.9.05

PaedDr. Soňa Ivanková

domáca mačka

2. miesto


 

VÝSTAVNÉ ÚSPECHY NAŠICH ODCHOVOV:

vrh "F"

Fortunato Fou-Fou de Chardé, SK

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie

Viničné(SK)

5.2.2012

Vesna Rižnar-Rešetič(HR)

6-10 mesiacov

V1, BIV nominácia do BIS

foto z výstav


vrh "C"

Carlos Chevalier de Chardé, SK (maznáčik)

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie

Pardubice(CZ)

17.11.2007

PharmDr. Martin Kabina(CZ)

6-10 mesiacov

V2


vrh "B"

GIC Belinda Princess de Chardé, SK

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie
Ostrava (CZ) 17.08.2008 Luis Coste (F) interšampiónov

V1 CAGCIB získaný titul GRANDINTERCHAMPION 

Ostrava (CZ) 16.08.2008 Eric Reijers /CZ/ interšampiónov

V1 CAGCIB

Bratislava (SK) 10.08.2008 Donatella Mastrangelo (IT) interšampiónov

V1 CAGCIB

Praha (CZ) 27.07.2008 Jana Knýová (CZ) interšampiónov

V1 CAGCIB

Praha (CZ) 26.07.2008 Thea Friškovec (SI) interšampiónov

V1 CAGCIB

Rybnik (PL) 20.07.2008 Laura Burani (NO) interšampiónov

V1 CAGCIB

Budapešť (HU) 15.12.2007 Gianfranco Mantovani /IT/ šampiónov

V1 CACIB výber do nominácie, získaný titul INTERCHAMPION 

Pardubice(CZ) 18.11.2007 Donatela Mastrangelo (IT) šampiónov

V1 CACIB

Pardubice(CZ) 17.11.2007 Ing. Bohumír Mahelka (CZ) šampiónov

V1 CACIB výber do nominácie

Wien (AT) 11.11.2007 Ad De Bjurn (NL) otvorená

V1, CAC  výber do nominácie, získaný titul CHAMPION

Wien (AT) 10.11.2007 Dietmar Sagurski (DE) otvorená

V1, CAC

Ústí nad Labem (CZ) 4.11.2007 Berta Němcová (CZ) otvorená

V1, CAC

FIFe World  Cat Show Bratislava 28-29.10. 2007 MVDr. Květa Mahelková (CZ) 6-10 mesiacov

V1

Kraljevica (HR) 16.9.2007 G. Grob 6-10 mesiacov

V1 výber do nominácie

Kraljevica (HR) 15.9.2007 Luigi Comorio (IT) 6-10 mesiacov

V1

Telfs (A) 26.8.2007 Lily Anciau (PT) 6-10 mesiacov

V1 nominácia do BIS

Telfs (A) 25.8.2007 Eric Reijers (NL) 6-10 mesiacov

V1 nominácia do BIS

Olomouc (CZ) 5.8.2007 Jitka Kytlerová (CZ) 6-10 mesiacov

V1 nominácia do BIS BIV

Olomouc (CZ) 4.8.2007 Dr. Martin Kabina (CZ) 6-10 mesiacov

V1 nominácia do BIS BIV

Ústí nad Labem (CZ) 15.07.2007 Ing. Bohumír Mahelka (CZ) 6-10 mesiacov

V1, výber do nominácie

Ústí nad Labem (CZ) 14.07.2007 MVDr. Květa Mahelková (CZ) 6-10 mesiacov

V1, výber do nominácie

Brno (CZ) 24.6.2007 Luigi Comorio /IT/ 3-6 mesiacov

V1 výber do nominácie

Legnica (PL) 17.6.2007 Martin Kabina /CZ/ 3-6 mesiacov

V1 nominácia do BIS

Legnica (PL) 16.6.2007 Nurit Pahl /A/ 3-6 mesiacov

V1 výber do nominácie

Wiener  Neustadt (A) 3.6.2007 Laura Burani /NO/ 3-6 mesiacov

V1 výber do nominácie

Wiener  Neustadt (A) 2.6.2007 Alfred Wittich /CH/ 3-6 mesiacov

V1

Most (CZ) 13.5.2007 Alfred Bronisch/D/ 3-6 mesiacov

V1

Most (CZ) 12.5.2007 Berta Nĕmcová/CZ/ 3-6 mesiacov

V1 nominácia do BIS

Příbram (CZ) 5.5.2007 Berta Nĕmcová/CZ/ 3-6 mesiacov

V1 nominácia do BIS

fotogaléria výstav


vrh "A"

Anuschka de Chardé, SK

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie
Bratislava 3.3.2007 p. MVDr. Květoslava Mahelková /CZ/ otvorená V1 CAC
Ostrava 20.1.2007 Francois Milcent /F/ 6-10 mesiacov V1 BIS
Bratislava 16.9.2006 Eric Reijers /CZ/ 3-6 mesiacov V1  výber do nominácie

Archibald de Chardé, Sk (maznáčik)

Miesto Dátum Posudzovateľ Trieda Hodnotenie
Valtice(CZ) 21.6.08 Dietmar Sagurski /AT/ kastrátov

V1 CAP BIS získaný titul PREMIOR

Gyor (HU) 5.4.08 p.Martti Peltonen /S/ kastrátov V1 CAP nominácia do BIS
Bratislava 26.1.08 p. Ing. Bohumír Mahelka /CZ/ kastrátov V1 CAP nominácia do BIS
Bratislava 16.9.2006 Donatella Mastrangelo /IT/ 3-6 mesiacov

V1

foto z výstav Arčiho


späť

come back

zurück